ÜNİVERSİTE ONAYLI

Anasayfa » ÜNİVERSİTE ONAYLI

Üniversite Onaylı

Tıbbi sekreterlik hasta kayıt kabul

Tıbbi sekreter olarak çalışmak isteyen, bu alanda bilgi ve becerilerini geliştirmek isteyen kişilerin eğitim sonunda aldıkları belgeye denir. Hasta kabul danışmanı olarak çalışmak isteyen kişilerin çalışabilmesi için zorunlu olan sertifikadır.

Büro yönetimi eğitimi

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı programının temel amacı, bu programın eğitimini alan kişiyi işletmelerin ne şekilde işlediği konusunda bilgilendirerek, karşılaşılan problemler karşısında durum analizi yapabilme yeteneğini benimsetmek ve yöneticinin yardıma ihtiyaç duyduğu her konuda fikir yürütmek ve işleri düzene sokmak gibi faaliyetler konusunda bilgilendirmektir.

Çocuk gelişimi ve uzmanlığı

Çocuk Gelişimi ile ilgili hangi bilgi, beceri, tutum ve davranışların hangi yaş düzeyindeki çocuklara ve gençlere kazandırılacağı hakkında bilgi veren, çocuğun tüm gelişimlerini destekleyen, plan yapan, uygulayan, insan ilişkileri ve empatiye önem veren kişisel gelişim programıdır.

Microblading ve kalıcı makyaj uzmanlığı

Kalıcı makyaj kursunu bitirdiğinizde make-up stüdyolarında, kuaför veya güzellik salonlarında, kliniklerde, güzellik ve estetik merkezlerinde, hastanelerin güzellik bölümlerinde ve tercihinize göre freelance (serbest çalışma) çalışabilirsiniz.

Bebek bakım ve bakıcılığı

Bu eğitimin amacı, çocukların fiziki, sosyal, zihinsel gelişimlerini maksimum düzeye ulaştırabilecek bilgi, donanım ve beceriye sahip kişiler yetiştirmektir. Çocuk Bakım Uzmanı; çocuğun günlük bakımını, beslenmesini, fiziksel güvenliğini sağlayan, çocuğun yaşına uygun etkinlik malzemelerini hazırlama işlemlerini yapma yeterliliklerini kazandırmaya yönelik eğitim ve öğretim alan nitelikli kişiye denir.

Tekstil uzmanlığı

Tekstil materyallerinin hammaddeden alıp tekstil kullanıcısına varıncaya kadar gerekli tüm fiziksel ve kimyasal test metotları, standartlar ve kalite kontrol konusunda yeterliklerini kazandırmaya yönelik eğitim ve öğretim verilen daldır.

Diş hekimi asistanlığı

Diş Hekimi asistanı , diş hekimine muayene ve tedavi sürecinde yardımcı olan kişilerdir. … Diş hekimliği asistanı sertifika kursu ile bu alanda çalışan yada çalışacak personelin bilgilerini arttırmak ve daha kaliteli hizmet vermesine yardımcı olmaktır.

Hukuk sekreterliği

Hukuk sekreterleri, icra takibi ve yazışma, dosyalama ve arşivleme, ikram ve protokol, toplantı ve seyahat organizasyonu yapan, iletişimi kuran, evrak, kıymetli evrak ve büro dava işlemlerini kendi başına ve belirli bir süre içerisinde yapma bilgi ve becerisine sahip nitelikli kişidir.

Hasta ve yaşlı bakımı

Hasta ve Yaşlı Bakımı Sertifikası programı ile katılımcılara özellikle engelli ya da yatalak hastaların bakımlarının nasıl olması gerektiği konusunda bilgi verilir. Hasta ve Yaşlı bakımının deneyimli ve profesyonel kişiler tarafından yapılması hasta ve yaşlının sağlığı açısından faydalıdır.

Güzellik ve profesyonel makyaj uzmanlığı

Güzellik uzmanı, iş güvenliği kurallarına uygun şekilde, çevre ve sağlık kurallarını göz ardı etmeden kozmetik ve bilim teknolojilerinden yararlanarak cilt ve vücut bakımı, epilasyon-depilasyon ile makyaj işlemlerini uygulayan kişidir.

Sağlık kurumları yöneticiliği

Sağlık kurumlarının yönetimi alanında uzmanlaşmayı ve uzman personel yetiştirmeyi amaçlayan bu program, Sağlık kurumlarında kariyer yapmak isteyen uzman, orta ve üst düzey yöneticileri yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Pastacılık Eğitimi

Pastacılık, pastane mutfağı araç, gereç ve ekipmanlarını kullanarak, hijyen ve sanitasyon kurallarına uygun pastane ürünlerini yapma ve servise hazır hale getirme yeterliklerine sahip nitelikli kişidir.

Eczacı yardımcılığı

Eczacı gözetiminde ilaç siparişlerini verir, ilaç ihtiyaçları hakkında daima tetikte olur. Eczanenin faturalama, fiş ve cari süreçleriyle ilgili ön muhasebe işlerine bakar. Eczane yardımcılığı kursu eczanelerde çalışacak, eczacıya yardımcı olacak nitelikli personellerin yetiştirilmesi amacıyla düzenlenmektedir.

Gastronomi-Aşçılık sertifikası

Alınan sertifika ile bireyler kendi gıda işletmesini açabilir ya da konaklama işletmelerinin yiyecek içecek ünitelerinde, devlet ve özel kurum mutfaklarında, kafeterya, bar ve restoranlarda, yemek fabrikalarında, ulaşım araçlarının yiyecek içecek üretim ünitelerinde vb. yerlerde aşçı olarak çalışabilir.

Masaj ve Masörlük

Masöz / masörlük kursu sertifika programını başarıyla tamamlayan kursiyerlerimize eğitimin sonunda sertifika verilir. Masaj Kursu Sertifika programımıza dahil olarak ister kendi işinizi kurabilir ya da kariyerinize Avrupa Birliği ülkelerinde bile devam edebilirsiniz.

Protez tırnak

Eğitimimizi başarı ile tamamladığınızda;Kuaför ve güzellik salonlarında, el-ayak bakımı merkezlerinde, hastanelerin ilgili bölümlerinde, güzellik merkezlerinde, otellerin bakım bölümlerinde çalışabilirsiniz.

Estetisyenlik ve güzellik uzmanlığı

son yıllarda oldukça tercih edilen ve mezunlarına yüksek oranlarda iş sahibi olma fırsatı tanıyan bir kurs programdır. 4. seviye Güzellik Uzmanı Kurs Programı, bu sektörde çalışmak ve kendinizi bu yönde geliştirmek için en uygun programdır.

Akaryakıt İstasyonları İçin Pompacı

Sıvılaştırılmış petrol gazları (LPG) piyasasında; LPG`nin doldurması ve / veya boşaltılması operasyonunu gerçekleştiren Dolum Tesisi Doldurma/Boşaltma personelinin bilgi birikimlerinin geliştirilmesine katkıda bulunmak ve belgelendirmelerini sağlamaktır.

Whatsapp
Mehmet ÇİNKO
Mehmet ÇİNKO
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1