TİCARET SEKTÖRÜ

Anasayfa » TİCARET SEKTÖRÜ

Galericilik – Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu Seviye 5

Motorlu kara taşıtlarının alım ve satımında görev alan, müşteri ile bire bir çalışan personeldir. Motorlu kara taşıtlarının alım satım işlerinde danışman olarak çalışacak satış temsilcilerinin Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yayınlanmış nitelikleri taşıdıklarına dair Ulusal Yeterliliğe uygun belgelendirme hizmetidir.

Kuaförlük Seviye 4

Mesleğin eğitim almış kişiler tarafından yürütülmesi ve çalışmalarda kalitenin artırılması için; … Eğitim sistemine, sınav ve belgelendirme kuruluşlarına referans ve kaynak oluşturmak amacıyla hazırlanmıştır. Belge için ön şart yoktur, herkes başvurabilir.

Emlakçılık Sorumlu Emlak Danışmanlığı Seviye 5

Her türlü taşınmaz ticaretinin gerçekleştirilmesinde (Konut, İş yeri, arsa, endüstriyel taşınmazlar vb.) müşteri ile bire bir çalışan Emlak Danışmanlarından sorumlu olarak çalışacak Emlak / Gayrimenkul Danışmanı personeldir.Gayrimenkul alım satım işlerinde Emlak Danışmanlarından sorumlu olarak çalışacak Sorumlu Emlak Danışmanı için Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yayınlanmış nitelikleri taşıdıklarına dair Ulusal Yeterliliğe uygun belgelendirme hizmetidir.

Güzellik Uzmanlığı Seviye 4

İş sağlığı ve güvenliği ile çevreye ilişkin önlemleri alarak, sağlık ve kalite kurallarına uygun olarak, cilt ve vücut bakımı, epilasyon ve depilasyon ile makyaj işlemlerini yürütme bilgi ve becerisine sahip kişidir.

Whatsapp
Mehmet ÇİNKO
Mehmet ÇİNKO
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1